درباره ی ما

خانه درباره ی ما

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پکو پیشرو در ارائه تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی و پزشکی

شرکت پویا الکترونیک یاران (پکو) در سال 1381 به همت جمعی از متخصصین علوم آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی، مهندسی متالوژی، مکانیک و الکترونیک باسابقه درزمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی تأسیس شد.
این شرکت از بدو تأسیس با توجه به در اختیار داشتن متخصصین مجرب و آشنا به نیاز مشتریان اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاه¬های آزمایشگاهی و پزشکی با بهترین تکنولوژی موجود و ابتکار در طراحی و اجرا نمود.
پکو از همان ابتدا با توجه به کیفیت، طراحی منحصربه‌فرد و پیشرفته و بومی‌سازی تکنولوژی تولید خود مورد استقبال مشتریان قرار گرفت و در طی سال‌های فعالیت تاکنون توسط واحد تحقیق و توسعه و واحد CRM خود مرتباً نیاز مشتریان و وضعیت بازار و بهبود کیفیت و طراحی تولیدات تحت استانداردهای بین‌المللی رصد و آنالیز نموده و با آموزش مداوم پرسنل و متخصصین خود نسبت به بالا بردن کیفیت و قدرت رقابت خود و رضایت هر چه بیشتر مشتریان می نماید.
حضور مستمر شرکت در پنج دوره متوالی نمایشگاه ساخت ایران خود حاکی از جایگاه و موقعیت منحصر به فرد این شرکت در بین مراکز بهداشتی و و دانشگاهی دولتی می باشد.

این شرکت در طول سالیان فعالیت خود به مراکز معتبر دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی فراوانی خدمات و تولیدات خود را ارائه نموده است که این خدمات شامل مشاوره، طراحی، اجرای پایلوت، تحقیق و توسعه، تجهیز (دستگاه‌های تولیدی و وارداتی و سکوبندی)...

شرکت پویا الکترونیک یاران (پکو) تولیدکننده انواع تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنایع غذایی بوده و پس از 20 سال تحقیق و توسعه و صرف هزینه گزاف پژوهشی، اکنون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدکننده انواع تجهیزات آزمایشگاه¬های تشخیص طبی، صنایع غذایی، دام و طیور، دارویی و شیمیایی، کشاورزی و آموزشی و تحقیقاتی در ایران شناخته می‌شود که همه این موفقیت‌ها را مرهون تلاش¬های شبانه‌روزی کارشناسان و کارکنان این شرکت و همچنین حمایت‌های معنوی مشتریان می‌باشد.

گواهی نامه های استاندارد ایزو تجهیزات پزشکی ما

گواهینامه ISO 13485 و ISO 9001
استاندارد ISO 13485 به عنوان استاندارد وابسته به ISO 9001 ، الزامات سیستم مدیریت کیفیت را در طراحی، توسعه، تولید، مونتاژ و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات پزشکی بیان می کند. این استاندارد کلیه خواسته های (Good Manufacturing Practices)GMP را به طور گسترده در صنایع تجهیزات پزشکی مورد توجه قرار می دهد.

اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت برمبنای ISO 13485 برای تولیدکننده گان تجهیزات پزشکی می تواند گام مهمی در راه اخذ نشان CE برای محصولات تولیدی آنها به شمار آید.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پکو دارای گواهینامه انطباق با الزامات ISO 13485:2016 از شرکت معتبر AQC در کلیه فرآیندهای مؤثر بر کیفیت محصولات است و این نشان دهنده این واقعیت است که کلیه الزامات و مقررات جاری در خصوص طراحی، تولید و بسته بندی محصولات در شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پکو اجرا شده است

تجهیزات آزمایشگاهی پکو
تجهیزات آزمایشگاهی پکو